Siber Güvenlik Platformu V

Değerli Bilişimci;

Siber Güvenlik Platformu V” bu sene Kamu Siber Güvenlik Derneği ve NECMETTİN ERBAKAN Üniversitesi işbirliği ile 2 Mayıs 2017 tarihinde NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ – Konya`da gerçekleştirilecektir. Bu yıl yapılacak etkinliğin ana teması “Siber güvenlikte en zayıf halka: Sosyal mühendislik saldırıları ve önlemler” olup, ayrıca etkinliğimizde “Dünya`da ve Türkiye`de Siber Güvenliğin mevcut durumu ve geleceği, siber saldırının önemli hedefleri, Siber terör örgütleri, Adli Bilişim, Siber Güvenlikte stratejik İşbirlikleri, Siber Güvenlik Eğitim/Öğretimi”, son kullanıcı farkındalığı gibi birçok konu yanında güncel sosyal mühendislik saldırıları ve yaşanmış olaylar tartışılacaktır. Siber Güvenlik Platformuna katılım ücretsiz olup, Online kayıt, sponsorluk dosyası ve diğer konular hakkında bilgi almak için Siber Güvenlik Platformu (www.siberguvenlikplatformu.org) web adresini ziyaret ediniz.

Kamu Siber Güenlik Derneği Yönetim Kurulu adına
İbrahim SOĞUKPINAR, Prof. Dr.
Siber Güvenlik Platformu
www.siberguvenlikplatformu.org

Etkinlik Tarihi:
2 Mayıs 2017 09:00-18:00 saatleri arası

Etkinliğin Gerçekleştirileceği Yer:
Necmettin ERBAKAN Üniversitesi /KONYA
Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi
Prof. Dr. Erol GÜNGÖR Konferans Salonu

Katılım Şartları:
Platform, kayıt olan herkese açık ve ücretsizdir.

Platform Katılım Hedef Kitlesi:
Bilişim teknolojileri ve Siber Güvenlik konularında çalışan uzmanlar, teknolojiyi geliştiren, güvenliği ve standartlaşmanın gereğine inanan bilişimciler, yazılım uzmanları, kamu ve özel sektör bilişim/siber güvenlik uzmanları, siber güvenlik uzmanlarına yönelik olmakla birlikte bilgi güvenliği ve alt dallarına meraklı herkes, kamu kurumlarından üst düzey yöneticiler ve teknoloji geliştirme birimlerinin temsilcileri, ticari kuruluşlar ve siber tehditlere karşı bilgilenmek isteyen herkes katılabilecektir.

Etkinlik:
Bir gün sürecek etkinlikte, toplantı salonunda sunumlar, panel, katılımcılara açık tartışmalar ve açık oturumlar ile bilgilendirme toplantıları ve fuaye alanında sponsor firmaların sunumlar ve canlı demolar gerçekleştirilecektir.
Platform sonunda katılımcılar için hediye çekilişi yapılacaktır.
Not: Kayıt konusunda problem yaşayanlar veya kurum adına toplu katılım gerçekleştirmek isteyenler info@kamusgd.org.tr adresine e-posta gönderebilirler.

Düzenleyen Kuruluşlar:
Kamu Siber Güvenlik Derneği (http://www.kamusgd.org.tr)
Konya Necmettin ERBAKAN Üniversitesi (https://www.konya.edu.tr)